Tefal ZN355C3E

Tefal ZN355C3E

5.799,00 ден.   Спореди

Tefal ZN355C3E , Соковник-Цитрус, Боја инокс-црна, Моќност 300W, Подвижен контејнер 0,7 л, 2ве брзини, заклучуване на системот, Отвор за плодови 53мм, сите подвижни делови се погодни за миење во машин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal ZN355C3E , Соковник-Цитрус, Боја инокс-црна, Моќност 300W, Подвижен контејнер 0,7 л, 2ве брзини, заклучуване на системот, Отвор за плодови 53мм, сите подвижни делови се погодни за миење во машина, специјална четка за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи