Tefal ZN25013E

Tefal ZN25013E

2.899,00 ден.   Спореди

Tefal ZN25013E, Соковник, Боја бела, Моќност 300W, една брзина 14000 врт/мин, иноксен филтер, Подвижен контејнер за отпадоци 0,9л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување на системот, Голем отвор з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal ZN25013E, Соковник, Боја бела, Моќност 300W, една брзина 14000 врт/мин, иноксен филтер, Подвижен контејнер за отпадоци 0,9л, Сепаратор за пена,една брзина, заклучување на системот, Голем отвор за плодови 54мм , компактна големина, сите подвижни делови се погодни за миење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи