TEFAL YV-960136

  Спореди

Стандардна гаранција 24 месеци


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

TEFAL FF-1231

TEFAL FF-1231

         
TEFAL YV-96013

TEFAL YV-96013

         
TEFAL GH-8060

TEFAL GH-8060

         

Најпопуларни производи