Tefal TT356430

Tefal TT356430

2.199,00 ден.   Спореди

Tefal TT356430, Тостер за лепчиња, Боја бела, Моќност 850W,7 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција,1/2 функција, Подвижна тавичка за трошки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal TT356430, Тостер за лепчиња, Боја бела, Моќност 850W,7 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција,1/2 функција, Подвижна тавичка за трошки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи