Tefal SW602033

Tefal SW602033

4.499,00 ден.   Спореди

Tefal SW602033, Тостер сендвич Боја Инокс-црна, Моќност 650W, Термо регулатор, 2во1,Плочи за грофети, Една подвижна плотна за миење, Отварање 180 степени, заклучување на држачите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal SW602033, Тостер сендвич Боја Инокс-црна, Моќност 650W, Термо регулатор, 2во1,Плочи за грофети, Една подвижна плотна за миење, Отварање 180 степени, заклучување на држачите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи