Tefal PP1005VO

Tefal PP1005VO

1.099,00 ден.   Спореди

Tefal PP1005VO, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Бела, Стаклена, Капацитет од 100г - 160кг,Автоматски Старт/Стоп, Дигитален дисплеј, Работа со три различни мерни единици, Батерија litiym 3V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal PP1005VO, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Бела, Стаклена, Капацитет од 100г - 160кг,Автоматски Старт/Стоп, Дигитален дисплеј, Работа со три различни мерни единици, Батерија litiym 3V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи