Tefal GV5225E0

Tefal GV5225E0

6.999,00 ден.   Спореди

Tefal GV5225E0, Пегла на пареа, Боја бело зелена, 2300W,(парагенератор) 0-35г/мин- пареа, 100г/мин-пареа 4,2 бар притисок,врема на прво загревање 6 мин,воден канистер 1л, Функција-еко 20% помалку енер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal GV5225E0, Пегла на пареа, Боја бело зелена, 2300W,(парагенератор) 0-35г/мин- пареа, 100г/мин-пареа 4,2 бар притисок,врема на прво загревање 6 мин,воден канистер 1л, Функција-еко 20% помалку енергија, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка плоча автоматско собирање на кабел, должина на кабел 2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи