Tefal FZ700039

Tefal FZ700039

11.599,00 ден.   Спореди

Tefal FZ700039, Фритеза, Боја бела Моќност 1400W , Запремнина 1,5 кг, Тајмер, Електронски Дисплеј, Мерица14 мл, Тефлонски сад, Термоизолаторен Прозирен капак, Готвење без зејтин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FZ700039, Фритеза, Боја бела Моќност 1400W , Запремнина 1,5 кг, Тајмер, Електронски Дисплеј, Мерица14 мл, Тефлонски сад, Термоизолаторен Прозирен капак, Готвење без зејтин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи