Tefal FV9540E1

Tefal FV9540E1

4.099,00 ден.   Спореди

Tefal FV9540E1, Пегла на пареа, Боја темно црвена, 2600W, 0-50г/мин, 170 г/мин, автоматско ислучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.099,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV9540E1, Пегла на пареа, Боја темно црвена, 2600W, 0-50г/мин, 170 г/мин, автоматско ислучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи