Tefal FV5370E0

Tefal FV5370E0

4.199,00 ден.   Спореди

Tefal FV5370E0, Пегла на пареа, Боја темно сина, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 160 г/мин-пареа ,воден канистер300мл,Функција-еко 20% помалку енергија, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, ком...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV5370E0, Пегла на пареа, Боја темно сина, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 160 г/мин-пареа ,воден канистер300мл,Функција-еко 20% помалку енергија, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на кабел 2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи