Tefal FV5333

Tefal FV5333

3.199,00 ден.   Спореди

Tefal FV5333, Пегла на пареа, Боја бело црвена, 2400 w, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 130г/мин, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV5333, Пегла на пареа, Боја бело црвена, 2400 w, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 130г/мин, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи