Tefal FV3810E0

Tefal FV3810E0

2.199,00 ден.   Спореди

Tefal FV3810E0, Пегла на пареа, Боја светло зелена, 2200W, 0-30г/мин- пареа, 95г/мин-пареа ,воден канистер 270 мл, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal FV3810E0, Пегла на пареа, Боја светло зелена, 2200W, 0-30г/мин- пареа, 95г/мин-пареа ,воден канистер 270 мл, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, керамичка поча, должина на кабел 2м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи