Tefal BC5004V0

Tefal BC5004V0

1.590,00 ден.   Спореди

Tefal BC5004V0, Кујнска вага, Боја сива, Капацитет до 5 кг, Стаклена, Мерење на течности, Функција Тара, Дигитален дисплеј,Можност за закачување на зид


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tefal BC5004V0, Кујнска вага, Боја сива, Капацитет до 5 кг, Стаклена, Мерење на течности, Функција Тара, Дигитален дисплеј,Можност за закачување на зид

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи