TDK CD-R80 SLIM CASE 52X
TDK CD-R80 SLIM CASE 52X
TDK CD-R80 SLIM CASE 52X

TDK CD-R80 SLIM CASE 52X

25,00 ден.   Спореди

ДИСКОВЕ ЗА ЗАПИС
СКОРОСТ НА ЗАПИС 52Х
700МВ
80 мин
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 25,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИСКОВЕ ЗА ЗАПИС
СКОРОСТ НА ЗАПИС 52Х
700МВ
80 мин
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка