Tablet Stand Zeller Universal Aluminium

Tablet Stand Zeller Universal Aluminium

350,00 ден.   Спореди

Fabric produced from high quality steel
iPad Stand, Mesh 24 x 19.5 x 2
Height adjustable
Dimensions: approx 19.5 x H 24 x L B 17.5 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fabric produced from high quality steel
iPad Stand, Mesh 24 x 19.5 x 2
Height adjustable
Dimensions: approx 19.5 x H 24 x L B 17.5 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка