Tablet Stand Omega Universal Nimble Black

Tablet Stand Omega Universal Nimble Black

370,00 ден.   Спореди

OMEGA UNIVERSAL STAND FOR TABLET >> Nimble << Universal holder for tablet or smartphone
Compatible with every mobile device - smartphone or tablet.
Adjustable angle allows for positioning the...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 370,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OMEGA UNIVERSAL STAND FOR TABLET >> Nimble << Universal holder for tablet or smartphone
Compatible with every mobile device - smartphone or tablet.
Adjustable angle allows for positioning the tablet at an angle desired by the user.
The stand is easy to fold and carry - perfect for travellers.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка