Tablet Sleeve Targus 7-8" Leather Black

Tablet Sleeve Targus 7-8" Leather Black

  Спореди

Targus Leather Sleeve for Tablets & e-Readers

General Features:
Black Color
Leather Material
Fits most Tablets & e-Readers up to 7-inches in size
Works with Playbook, Galaxy T...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Targus Leather Sleeve for Tablets & e-Readers

General Features:
Black Color
Leather Material
Fits most Tablets & e-Readers up to 7-inches in size
Works with Playbook, Galaxy Tab, Streak, Kindle 3 and Nook and other similar sized e-readers and tablets
Soft and Protective Top-Grain Leather
Twill Lining Protects Against Scratches
Secure Magnetic Closure

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка