Tablet Sleeve Platinet 7" Vermont Black

Tablet Sleeve Platinet 7" Vermont Black

  Спореди

Case for tablet up to 7" size;
Perfectly matched to your device;
Very light, soft, reliable and convenient solution for everyday use;
Waterproof zipper design;
Equipped with an ext...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case for tablet up to 7" size;
Perfectly matched to your device;
Very light, soft, reliable and convenient solution for everyday use;
Waterproof zipper design;
Equipped with an extra pocket for small items;
Max size of Tablet: 20,3x13,7x1,32cm
Outside Bag Size: 22x15x2cm
Capacity of Product: up to 7"
Weight of Product: 78g
Material of Product: neoprene

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка