Tablet Sleeve Platinet 7" Duo Brown/Black

Tablet Sleeve Platinet 7" Duo Brown/Black

  Спореди

Duo means "double" in Latin. Meet our new products series "Duo" which is made of double layers materials. T-foam and B-foam are two newfoams with charming appearances and excellent characteristic.


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Duo means "double" in Latin. Meet our new products series "Duo" which is made of double layers materials. T-foam and B-foam are two newfoams with charming appearances and excellent characteristic.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка