Tablet Sleeve LDK neoprene 9" Black/Red

Tablet Sleeve LDK neoprene 9" Black/Red

190,00 ден.   Спореди

Tablet neoprene sleeve;
perfectly fits your device;
solid and comfortable solution for everyday use;
very light, made of soft neoprene.
Max size of Tablet: 23,2 x15,8x1,32cm
O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet neoprene sleeve;
perfectly fits your device;
solid and comfortable solution for everyday use;
very light, made of soft neoprene.
Max size of Tablet: 23,2 x15,8x1,32cm
Outside Bag Size: 24,1 x15,6 x1cm
Capacity of Product:9"
Material of Product: neoprene

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка