Tablet Sleeve LDK neoprene 10" Black/Red

Tablet Sleeve LDK neoprene 10" Black/Red

  Спореди

Tablet neoprene sleeve;
perfectly fits your device;
solid and comfortable solution for everyday use;
very light, made of soft neoprene.
Max size of Tablet: 26,4 x19,5x1,32cm
O...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet neoprene sleeve;
perfectly fits your device;
solid and comfortable solution for everyday use;
very light, made of soft neoprene.
Max size of Tablet: 26,4 x19,5x1,32cm
Outside Bag Size: 27,5 x19,3 x1cm
Capacity of Product:9,7" and 10"
Material of Product: neoprene

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка