Tablet Sleeve/Bag Platinet 8" Black/Red

Tablet Sleeve/Bag Platinet 8" Black/Red

450,00 ден.   Спореди

Practical bag for 8” tablet or e-book.
Made of solid neoprene material.
In set additional cable pouch and shoulder belt

Laptop Section Size 215 x 170 x 2 cm
Capacity of Pr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Practical bag for 8” tablet or e-book.
Made of solid neoprene material.
In set additional cable pouch and shoulder belt

Laptop Section Size 215 x 170 x 2 cm
Capacity of Product Up to 8”
Weight of Product 0.25kg
Material of Product neoprene

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка