Tablet PC Samsung Galaxy Tab E T561 QuadCore 1.3GHz/1.5GB/8GB/9.6" 1280x800/BT/3G/2 cam/A4.4/ Black

11.590,00 ден.   Спореди

Display 9.6” 1280 x 800 Pixel WXGA TFT
Processor Quad-core 1.3 GHz Qualcomm APQ
GPU: ARM Mali 400
Internal Memory 1.5 GB RAM
Storage: 8 GB ROM
External Memory/microSD™ Capacit...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 11.590,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display 9.6” 1280 x 800 Pixel WXGA TFT
Processor Quad-core 1.3 GHz Qualcomm APQ
GPU: ARM Mali 400
Internal Memory 1.5 GB RAM
Storage: 8 GB ROM
External Memory/microSD™ Capacity Up to 128 GB
Camera resolution (Front) 2 MP
Camera resolution (Rear) 5 MP
720p HD Recording
GPS with GLONASS
Features Accelerometer:
Bluetooth, v4.1 with A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN
OS Android 4.4
Lithium-Polymer 5000 mAh battery
Weigh: 495 grams

Дијагонала 10'' Inches
Рам капацитет 1.5 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка