Tablet PC Samsung Galaxy Tab A T585 LTE-4G OctaCore 1.6GHz/2GB/16GB/10.1"PLS 1920x1200/BT/2 cam/A6/W

16.980,00 ден.   Спореди

Tablet PC Samsung Galaxy Tab A T585 LTE-4G OctaCore 1.6GHz/2GB/16GB/10.1"PLS 1920x1200/BT/2 cam/A6/W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 16.980,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 18.803,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet PC Samsung Galaxy Tab A T585 LTE-4G OctaCore 1.6GHz/2GB/16GB/10.1"PLS 1920x1200/BT/2 cam/A6/W

Рам капацитет 2 GB
Дијагонала 10.1'' Inches
Брзина на процесор 1.60 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка