Tablet PC Mpman MPW89 Quad 1.8GHZ/1GB/16GB/8.9" /2xCamera/Wifi/White/W8.1

Tablet PC Mpman MPW89 Quad 1.8GHZ/1GB/16GB/8.9" /2xCamera/Wifi/White/W8.1

5.580,00 ден.   Спореди

Screen size: 8.95" multi touch capacitive screen


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.580,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 8.95" multi touch capacitive screen

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка