Tablet PC Lenovo Tab3 8 TB3-850M  MT8735P 16GB/2GB/8" IPS/4G/ WiFi/Black/A6.0

Tablet PC Lenovo Tab3 8 TB3-850M MT8735P 16GB/2GB/8" IPS/4G/ WiFi/Black/A6.0

9.980,00 ден.   Спореди

• Color - Black
• WiFi Tablet+4G/voice Tablet
• 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• CPU: MT8735P Quad-core 1.0 GHz 64Bit
• ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


• Color - Black
• WiFi Tablet+4G/voice Tablet
• 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• CPU: MT8735P Quad-core 1.0 GHz 64Bit
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Primary Camera: 5 MP
• Secondary Camera: 2 MP
• OS: Android OS v6.0
• WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
• Bluetooth: v4.0
• Sensors: Accelerometer
• Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка