Tablet PC Lenovo Tab3 8 TB3-850F  MT8161P 16GB/2GB/8" IPS/ WiFi/Black/A6.0c

Tablet PC Lenovo Tab3 8 TB3-850F MT8161P 16GB/2GB/8" IPS/ WiFi/Black/A6.0c

7.980,00 ден.   Спореди

Color - Black
• WiFi Tablet
• 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• CPU: MT8161P Quad-core 1.0 GHz 64Bit
• Internal Memory: 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.980,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color - Black
• WiFi Tablet
• 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen
• 16M colors
• Resolution: 800 x 1280 pixels
• CPU: MT8161P Quad-core 1.0 GHz 64Bit
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Primary Camera: 5 MP
• Secondary Camera: 2 MP
• OS: Android OS v6.0
• WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
• Bluetooth: v4.0
• Sensors: Accelerometer
• Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка