Tablet PC Lenovo Tab3 7 Essential MT8127 16GB/1GB/7" IPS/WiFi/Black/A5.0

Tablet PC Lenovo Tab3 7 Essential MT8127 16GB/1GB/7" IPS/WiFi/Black/A5.0

4.580,00 ден.   Спореди

Processor: MTK 8127 Quad-core ARM Cortex-A7 (1.30GHz 1MB)
RAM : 1GB DDR3 1600 MHz
Internal Storage : 16GB
Display: Size : 7.0" (1024 x 600) LCD IPS Multi-touch

Expandable Memory...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.580,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Processor: MTK 8127 Quad-core ARM Cortex-A7 (1.30GHz 1MB)
RAM : 1GB DDR3 1600 MHz
Internal Storage : 16GB
Display: Size : 7.0" (1024 x 600) LCD IPS Multi-touch

Expandable Memory : Up to 64 GB microSD™
Battery: Type : 3450 mAh
Usage Time : Up to 10 Hours

Integrated Camera
Rear : 2 MP
Front : 0.3 MP

Sound: Dolby® Audio

Sensors
G-Sensor

WiFi
802.11 b/g/n WiFi
Bluetooth® 4.0

Dimensions: (mm) : 113 x 9.9 x 190
Weight: 300 g
Color: Black
Operating System: Android™ 5.1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка