Tablet PC Firefly B7300 7" Pink Quad Core 1.2

2.710,00 ден.   Спореди

Tablet PC Firefly B7300 Pink Quad Core 1.2 GHz/8GB/7" 1024x600/2xCam/A4.4/512MB RAM /8GB iNAND Flash SSD/ 0.3MP and back 0.3MP Camera with microphone/Battery 2200mAh/Android OS 4.4.2 KitKat


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.710,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tablet PC Firefly B7300 Pink Quad Core 1.2 GHz/8GB/7" 1024x600/2xCam/A4.4/512MB RAM /8GB iNAND Flash SSD/ 0.3MP and back 0.3MP Camera with microphone/Battery 2200mAh/Android OS 4.4.2 KitKat

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка