Tablet / Netbook Bag Natec Shell Black 10"

Tablet / Netbook Bag Natec Shell Black 10"

570,00 ден.   Спореди

Sleeve for tablet/netbook computers/pads (up to 10)
-hardwearing, solid material protects against scratches and dirt
-absorbs knocks
-quick and easy device storage
-compact and lightwe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sleeve for tablet/netbook computers/pads (up to 10)
-hardwearing, solid material protects against scratches and dirt
-absorbs knocks
-quick and easy device storage
-compact and lightweight

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка