Tablet Case Platinet Hong Kong Grey 7"-7.85"

Tablet Case Platinet Hong Kong Grey 7"-7.85"

650,00 ден.   Спореди

Specifications

Tablet Case for 7"- 7.85" (including iPad mini).

Very elegant, closed with a magnetic strip. Efficient assembly that provides excellent protection for the tablet.
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

Tablet Case for 7"- 7.85" (including iPad mini).

Very elegant, closed with a magnetic strip. Efficient assembly that provides excellent protection for the tablet.

Product Features: - Universal case for tablet 7" - 7.85". Anti-slip material provides a protective function.


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка