Tablet Case Omega Georgia Black 7"

Tablet Case Omega Georgia Black 7"

340,00 ден.   Спореди

Universal case with stand function - suitable for most commercially available tablet size 7 "
Carefully constructed product with durable materials.
Case is made of eco-leather.
It has a ma...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal case with stand function - suitable for most commercially available tablet size 7 "
Carefully constructed product with durable materials.
Case is made of eco-leather.
It has a magnetic clip closure on the flap.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка