Sweex Webcam Passion Fruit Purple USB WC158

699,00 ден.   Спореди

Sweex Webcam Passion Fruit Purple USB WC158


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex Webcam Passion Fruit Purple USB WC158

Резолуција 0.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка