Sweex MP4 Optimuo MP4 Player Pink 4GB

Sweex MP4 Optimuo MP4 Player Pink 4GB

1.992,00 ден.   Спореди

Sweex MP4 Optimuo MP4 Player Pink 4GB, 1.8" TFT Display MP604


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.992,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex MP4 Optimuo MP4 Player Pink 4GB, 1.8" TFT Display MP604

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка