Sweex HD Webcam Ruby

Sweex HD Webcam Ruby

1.370,00 ден.   Спореди

Sweex HD Webcam Ruby, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC062


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.370,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex HD Webcam Ruby, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC062

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка