Sweex HD Webcam Jade

Sweex HD Webcam Jade

1.063,00 ден.   Спореди

Sweex HD Webcam Jade, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC065


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.063,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex HD Webcam Jade, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC065

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка