Sweex HD Webcam Blackberry Black

Sweex HD Webcam Blackberry Black

1.370,00 ден.   Спореди

Sweex HD Webcam Blackberry Black, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC250


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.370,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex HD Webcam Blackberry Black, True 2 Megapixels, built-in microphone, driver free WC250

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка