ST WM 6080W  SUPERIOR Technology Машина за перење алишта модел

ST WM 6080W SUPERIOR Technology Машина за перење алишта модел

9.999,00 ден.   Спореди

ST WM 6080W, Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, 6kg, 800rpm, заштита за деца Child Lock, Интелегентна контрола, 8 програми, брза програма од 30 минути, перење на 90 степни - анти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST WM 6080W, Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, 6kg, 800rpm, заштита за деца Child Lock, Интелегентна контрола, 8 програми, брза програма од 30 минути, перење на 90 степни - антибактериска програма, Анти вибрационен систем, Меморизација на крај на перењето, A+ energy class, Димензии: 595 x 530 x 845 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка