ST - Superior Techology FTP Cat5E Cable 305meters CU (100% Copper)

ST - Superior Techology FTP Cat5E Cable 305meters CU (100% Copper)

4.499,00 ден.   Спореди

ST - Superior Techology FTP Cat5E Cable 305meters CU (100% Copper), 0.5mm - 24AWG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST - Superior Techology FTP Cat5E Cable 305meters CU (100% Copper), 0.5mm - 24AWG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка