ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable

ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable

89,00 ден.   Спореди

ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable, 20meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable, 20meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка