SSD 2.5" Kingston V300 Series 240GB 7.5mm with adapter

6.690,00 ден.   Спореди

SSD 2.5" Kingston V300 Series 240GB 7.5mm with adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.690,00 ден.

пред 2 недели

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 7.070,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SSD 2.5" Kingston V300 Series 240GB 7.5mm with adapter

Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 240 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка