Spire Tethys + 300W PSU

Spire Tethys + 300W PSU

2.990,00 ден.   Спореди

Spire Tethys + 300W PSU, MICRO ATX Slim Chassis, Gloss/Black finish, Structure 375*136*380mm(L x W x H), Folded edges, Vertical/Horizontal placement, ventilated top/bottom/side, Sturdy 0.6mm SGCC Incl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Tethys + 300W PSU, MICRO ATX Slim Chassis, Gloss/Black finish, Structure 375*136*380mm(L x W x H), Folded edges, Vertical/Horizontal placement, ventilated top/bottom/side, Sturdy 0.6mm SGCC Incl. 300W SFX PSU, EU Cable Part No. SP2103B-S300W-PFC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка