Spire Notebook Universal adapter SP-AD-090W-E

Spire Notebook Universal adapter SP-AD-090W-E

1.190,00 ден.   Спореди

Spire Notebook Universal adapter SP-AD-090W-E, 8 DC connectors fits on any laptop on the planet HP / ASUS / Samsung / Dell / Lenovo / GateWay/Toshiba /MSI / Acer / Fujitsu etc


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Notebook Universal adapter SP-AD-090W-E, 8 DC connectors fits on any laptop on the planet HP / ASUS / Samsung / Dell / Lenovo / GateWay/Toshiba /MSI / Acer / Fujitsu etc

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка