Spire Noa 1100

Spire Noa 1100

1.299,00 ден.   Спореди

Spire Noa 1100, Bluetooth Wireless Keyboard is the newest addition to our tablet/Smartphone accessory line. 78 Ultra-thin keys, easy to operate, Bluetooth 3.0 with a 10 meter working range, Light wei...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Noa 1100, Bluetooth Wireless Keyboard is the newest addition to our tablet/Smartphone accessory line. 78 Ultra-thin keys, easy to operate, Bluetooth 3.0 with a 10 meter working range, Light weight and durable Part No. SP-K1100SW-EN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка