Spire Maverick

Spire Maverick

1.990,00 ден.   Спореди

Spire Maverick, Cool Gamer design, durable 0.5mm SECC Steel structure, Contemporary & All meshed front panel, Front USB, HD/AC97 Audio connections, Space for 3 fans, Incl 1*92mm Rear black fan, coolin...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Maverick, Cool Gamer design, durable 0.5mm SECC Steel structure, Contemporary & All meshed front panel, Front USB, HD/AC97 Audio connections, Space for 3 fans, Incl 1*92mm Rear black fan, cooling on front, side and rear. Part No. SP6008B-CE/R

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка