Spire Juno Ergonomic Notebook Base Stand

711,00 ден.   Спореди

Juno ergonomic notebook base stand and cooler 2 USB 2.0 Ports, One Silent 70mm Cooling fan, Sleeve Bearing, 20 dBA, CompAMDble with 15.4" notebooks and below, 240 grams


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 711,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Juno ergonomic notebook base stand and cooler 2 USB 2.0 Ports, One Silent 70mm Cooling fan, Sleeve Bearing, 20 dBA, CompAMDble with 15.4" notebooks and below, 240 grams

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка