Spire Fan Blower DC Fan 90x90x25mm 12V 3P SleeveSP09025S1L3

Spire Fan Blower DC Fan 90x90x25mm 12V 3P SleeveSP09025S1L3

240,00 ден.   Спореди

Шифра 23174 - Spire Fan Blower DC Fan 90x90x25mm 12V 3P SleeveSP09025S1L3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 240,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23174 - Spire Fan Blower DC Fan 90x90x25mm 12V 3P SleeveSP09025S1L3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка