Speakers Logitech S120 Black

550,00 ден.   Спореди

S120, Moćnost 2.3 W RMS (1.15 W X 2) W, Frekvenciski raspon 50 Hz–20 kHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 550,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S120, Moćnost 2.3 W RMS (1.15 W X 2) W, Frekvenciski raspon 50 Hz–20 kHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка