Speakers 5.1 Genius SW-G5.1 3500 Black

Speakers 5.1 Genius SW-G5.1 3500 Black

6.690,00 ден.   Спореди

Total output power 80 watts (RMS)
6.5-inch driver delivers heart-thumping bass
Standby mode selection
Remote control for adjusting volume and bass
Headphone jack for private listening<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Total output power 80 watts (RMS)
6.5-inch driver delivers heart-thumping bass
Standby mode selection
Remote control for adjusting volume and bass
Headphone jack for private listening
Colorful LED indicator
Total output power 80 watts (RMS)
6.5-inch driver delivers heart-thumping bass
Standby mode selection
Remote control for adjusting volume and bass
Headphone jack for private listening
Colorful LED indicator
2.0/2.1ch or 5.1ch input selection
Dual input for PC 5.1ch sound card, PC, MP3/CD player or TV audio devices

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка