Speakers 2.2 Manta SPK211

940,00 ден.   Спореди

Speakers 2.2 Manta SPK211

Speakers power: 2 x 3
Power: 5 V USB
Dimming Zion (WxHxD): 100x133x128 mm subwoofer, satellite 75x100x60 mm
Additional functions: bass boost
Fr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 940,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.2 Manta SPK211

Speakers power: 2 x 3
Power: 5 V USB
Dimming Zion (WxHxD): 100x133x128 mm subwoofer, satellite 75x100x60 mm
Additional functions: bass boost
Frequency Range: 90 Hz - 20 kHz
Input type: 3,5 mm Jack
Rated impedance: 2 x 4 O
Number of Speakers: 2.2
S / N ratio: 45 dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка